Певецът Миро вече три години е в отбора на трезвениците. Поп звездата вдигна червен картон на алкохола на 7 януари 2019 година. Днес Миро отбеляза събитието с публикация във Фейсбук. Ето какво написа: "Здравейте, днес правя 3 години откакто съм трезв…Преди 3 години направих избор. Това беше второто най-добро решение в живота ми досега....Благодарен съм, че съм трезвен!Благодаря Господи!

Спрях да пия заради Иван Ласкин, призна Миро преди години. 

"Смъртта на Иван Ласкин много ме стресна. Изплаших се, че аз ще съм следващия. Ние сме родени на една дата с Иван и аз бях много, много, много пиян. И цяла нощ се молех, че ако тази нощ свърши, аз няма да пия повече. Станах сутринта рано, отворих си телефона, видях, че Иван Ласкин е починал. Затворих телефона, оставих го настрана и си казах: Пич, имаш два пътя: живееш или умираш. Избери живота!“, разказа по време на гостуването си в "Папараци" певецът.

Припомняме, че Ласкин ни напусна на 6 януари 2019 година. 

Изпълнителят на "Губя контрол" обича семейството си и не съществува сила, която да го отклони от правия път, по който върви.