Снимки на хранещи се в заведение в ММЦ Приморско полицаи разгневиха небезизвестния Здравко Василев. Чрез кадрите авторът на публикацията във Фейсбук намеква, че родната полиция "обича авантата" и че едва ли не въпросните униформени не заплащат храната, която консумират.
"Тези тримата полицаи, понеже ги познавам лично и знам, че са изключително почтени, най-официално ги каня в моя ресторант на вечеря! Само това мога да направя за тях, а този драскач да дойде един ден на тяхно място и тогава ще си поговорим!!!, ядосва се победителят в "Биг Брадър".
"Не разбирам на кой какво му пречи... и те са хора. И те ядат. Може от хотела да са ги черпили, може би са си платили, може би са им помогнали с пиян турист. Никой не знае историята зад тази снимка, така че защо бързаме да съдим?", подкрепя го потребителка на социалната мрежа.
Зареждане ...


14:24 / 16.08.2022
831



greda
на 17.08.2022 г.
A аз най-редовно виждам по кафета и заведения където живея, как полюционерите са на безплатна, закуска с кафе и после обяд... Всеки ден плюскат в различни заведения, и така "облекчават" разходите на собствениците... И Тов е от години. В Шумен шалвар Сокак всички полюционер обядвТ в стола на университета... И когато си плащат е по цените за студенти... 2 години гледах тазинполюционерщина. Така че поморийската чайка насрана Здравко да не цвъка курешки от главата си...
Gjul Bahcha
на 16.08.2022 г.
Пича е абсолютно прав! Никой не иска окъсани полицаи, щото по силата на 'оня" Обществен договор, държавата се крепи и на тях! Никой и не казва, че всички са ОК, но това е константа. В Австрия съм виждал, как една сутрин момчетата с камиона за боклук влезнаха в ресторанта на хотела и от собствени кутии си извадиха собствена храна. Взеха си само чай и за всички това беше нормално. Вероятно хората изпитват някакво уважение към тоя миризлив труд.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.