Евгения Джаферович се разплака в последния епизод на "Игри на волята", видя Plovdiv24.bg. Причината не беше, че е загубила битка, а изблик на емоции. Сълзите потекоха, след като сърбинът Алекса започна да пее, като един вид поздрав към своята любима - Елица.
След като водещите попитаха Жени защо плаче, тя сподели: "Всички сме дошли и сме си оставили семействата. В момента, в който видиш любовта...
Емоционалният момент не остави и другите играчи безучастни.
Зареждане ...


10:29 / 29.09.2022
724



greda
на 29.09.2022 г.
Гнусна ми е... Отблъскваща ми е като жена и като поведение...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.