Мъж от Беларус, който до този момент се е водил за безследно изчезнал, е намереният жив пътник на горящия в Йонийско море ферибот. Той е открит на кърмата на кораба, твърдят гръцки спасители, цитирани от БГНЕС.
"Кажете ми, че съм жив", казал на спасителите 21-годишният шофьор на тир.
Облечен в кафяви шорти и черна тениска, той се спуснал по стълба в спасителна лодка.
В неизвестност остават 11 души, сред тях и българи.
Зареждане ...


12:41 / 20.02.2022
762






donHuan
на 20.02.2022 г.
Кой го качил на тира тоя сополанко
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.