Четириетажна сграда се срути в йорданската столица Аман, като под руините има затрупани хора, предаде Ройтерс.
Йорданската гражданска отбрана започна да евакуира обитатели на постройката. На мястото са пристигнали премиерът Бишер ал Хасауне, както и високопоставени членове на правителството.
Зареждане ...


20:46 / 13.09.2022
469




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.