Бира на тема НАТО стана хит във Финландия. Поводът е кандидатурата на скандинавската страна за членство в Алианса.
Местна пивоварна пусна в продажба напитката, опакована в синьо кенче с рицар и емблемата на НАТО.
Досега до супермаркетите са изпратени около 8000 литра от натовската бира, но от следващата седмица производителите ще си партнират с двете най-големи финландски вериги за търговия на дребно и ще я направят достъпна в магазините в цялата страна, предаде бТВ.
Зареждане ...


13:07 / 22.05.2022
337




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.