Изпълнителният директор на Tesla Илон Мъск пусна допитване до потребителите на Twitter с въпрос дали биха желали да бъден добавен бутон за редактиране, предаде Ройтерс.
Допитването идва само ден, след като Мъск се сдоби с 9,2 процента от книжата на Twitter, струващи близо 3 милиарда долара, и така стана най-големият акционер в компанията.
"Искате ли бутон за редактиране?", попита Мъск в туит. В отговор изпълнителният директор на Twitter Параг Агравал туитна, че последиците от допитването ще бъдат важни. "Моля, гласувайте внимателно", написа той.
На 1 април "Туитър" съобщи, че работи върху дългоочаквания бутон за редактиране. На въпрос дали става дума за първоаприлска шега, от компанията отговориха, че не могат нито да отрекат, нито да потвърдят, но може скоро да редактират изявлението.
Зареждане ...


14:09 / 05.04.2022
611







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.