Доктор Катрин Полинг, специалист по инфекциозни заболявания, член на Консултативния комитет за имунизации и ваксинации към Atrium Health Wake Forest Baptist в Северна Каролина, назова кой е сигурният симптом за омикрон. Направи го в ефира на NBC News.
Според нея типични симптоми са кашлица, запушен нос и умора при новия вариант на коронавируса. Ясно е, че при него не се губи нито вкус, нито обоняние.
Но най-често срещаният симптом е един - това са болките в гърлото, съобщава "Стандарт".
Полинг добави, че това е извод, направен след няколко седмици наблюдения сред болните. Този симптом се открива в почти всички възрастови групи и може да помогне на всеки при самопроверка за коронавирус, добави тя.
Зареждане ...


20:33 / 27.01.2022
695






Momo866
на 29.01.2022 г.
Сериозно? Като се върна 10 години назад ама никога досега такива симптоми съм нямал през живота си това наистина е нещо много :D уауу
armagedon70
на 28.01.2022 г.
Болно гърло не беше ли симптом и на едно грипче,дето изчезна преди около две години? Преди седмица се събудих около 2 часа след полунощ с такъв симптом..Чай,инхалации с лайка и джинджифил,после си легнах и на сутринта бях здрав,о чудо!
Mietwagen
на 28.01.2022 г.
От всичко изброени тук само носът ми е запушен!!! Можете да си заврете студията и ваксините където слънце не огрява нищо не помага. Като те пипне сам се оправяй.
Локомотив Пловдивския Любимец
на 28.01.2022 г.
А ако сте пръднали и не ви мирише..значи е Делта,взе да става смешно!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.