В чест на националния празник на България, Трети март, за първи път в историята на Лос Анджелис, сградата на общината ще бъде осветена в цветовете на националния трибагреник на страната ни, съобщи българското генерално консулство в Лос Анджелис.
Събитието стана възможно благодарение на любезното съдействие на местните власти.
Зареждане ...


08:53 / 04.03.2022
457





PE6O_GOLF4E
на 04.03.2022 г.
Супер....така се прави....Да ли в Русия някога е правено това!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.