Нападателят от училището в руския град Ижевск, Удмуртска област, е бил облечен с черна тениска с нацистка символика и балаклава, съобщава РИА Новости, като се позовава на Следствената служба на Русия, която твърди още, че той се е самоубил.
Според последната информация от властите, най-малко 13 души са загинали при стрелба в училище в Ижевск, включително 7 деца. Други 9 души са ранени, от които 8 деца са откарани в градската болница в тежко състояние.
Зареждане ...


12:14 / 26.09.2022
398







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.