Вандализъм срещу офиса на Българския културен център "Иван Михайлов“ в Битоля. За това съобщи организацията на страницата си във "Фейсбук“.
Инцидентът е станал вчера сутринта. Подаден е сигнал до компетентните органи в Битоля. Информирано е и Генералното консулство на България в града.
Отново се налага да поставим въпроса дали това е само вандалски и криминален акт, или става дума за нещо друго, посочват от културния център.
Зареждане ...


16:03 / 08.02.2022
569







_Крис_
на 08.02.2022 г.
Продължавайте в същия дух, братя (или пък не) македонци! Ветото ще го вдигнем на кукуво лято.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.