Бившият украински президент Петро Порошенко не е оптимист за бъдещото развитие на конфликта с Русия след признаването на Луганск и Донецк от Владимир Путин.
"Никой не знае къде ще спре Русия. Може следващи да са Прибалтийските републики, Чехия, Полша, Румъния или България", предупреди той пред Sky News.
Според Порошенко единствената гаранция за сигурността на Украйна е приемането й в НАТО. Той нарече действията на Русия като "ясен пример за хибридна война".
"Имаше фалшива евакуация на хора, фалшива кампания с измислени обстрели от Украйна, фалшиво нахлуване през границата. Това не е украинска криза, това е руска агресия", категоричен бе Порошенко.
Зареждане ...


10:17 / 22.02.2022
1148





Чопър
на 22.02.2022 г.
Две путеноидни тролчета под моя коментар си дрискат. Единия бат рамбо 1 ,а другия el_shaman. Не знам капути кой какво е причинил на страната си ,но вожда ви държи робите си на минимална заплата два пъти по ниска от нашата. Ние бедняците ,а те най богатата на ресурси кочина. Ето това е оправяне!!! Само ,че бат Ръмпо 1 и ел_шапшал как да го схванат.
бат Рамбо1
на 22.02.2022 г.
Заради тоя, Украйна го докара до тук. Тоя се продаде на американците и най-малко има право да говори.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.