Бащата на Перестройката изглежда неузнаваем. Страшна снимка от болница на 91-годишния бивш ръководител на СССР Михаил Горбачов породи притеснения за здравословното му състояние. Наскоро стана известно, че здравословното му състояние се е влошило. Горбачов е под постоянно лекарско наблюдение.
Фотографията е публикувана от икономиста Руслан Гринберг, който посети Михаил Горбачов в болницата. Според него той е в отделна стая и лекарите го наблюдават постоянно.
"Горбачов има диабет и проблеми с бъбреците, той е на диализа. Въпреки че състоянието на първия и единствен президент на СССР се влошава, няма нищо критично - само възрастта. Усеща се повече или по-малко. Рядко става. Има забрава. Темата на разговора се сменя произволно“, разкрива Гринберг.
Зареждане ...


21:24 / 05.07.2022
1224




Анонимен
на 06.07.2022 г.
На 91г.е. Как да изглежда ?
bigi
на 06.07.2022 г.
Как бързо реагират с коментрар платените рашисти.
Локомотив Пловдивския Любимец
на 06.07.2022 г.
Това е Жириновски...
Бай Рангел
на 05.07.2022 г.
Предател номер едно на 20-ти век ! Толкова грехове е натрупал, че Господ не иска, и не иска да го прибере ! Оставил го е да се мъчи на макс...
Анонимен
на 05.07.2022 г.
Прилича на Дарт Вейдър преди да хвърли топа...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.