Сградата на общината в Сараево бе осветена с цветовете на българското знаме в знак на благодарност навръх годишнината от признаването независимостта на Босна и Херцеговина от страна на България.
Известно е, че България е първата държава в света, която признава Босна и Херцеговина след обявяването на независимостта й от бившата Югославия.
Зареждане ...


09:08 / 01.02.2022
529






Анонимен
на 02.02.2022 г.
това е мило от тяхна страна?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.