Шофьор изгоря в пламналия си автомобил, след като се заби в оградата на посолството на Русия в румънската столица Букурещ, съобщиха местните медии.
От полицията потвърдиха за инцидента и уточниха, че сигналът е подаден около 6 часа тази сутрин.
Леката кола е излязла от пътя и се е ударила в оградата на посолството. Автомобилът е избухнал в пламъци, а водачът е загинал в горящото возило. На място са пристигнали екипи на пожарната, полицията и линейки.
Към момента няма информация дали се касае за катастрофа или за умишлено действие от страна на шофьора.
Зареждане ...


08:47 / 06.04.2022
402







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.