Трима българи пострадаха при тежка катастрофа в Сърбия.
Инцидентът е станал рано тази сутрин около 4 часа местно време недалеч от град Нови Сад на магистрала в близост до Ковиля.
При сблъсъка на колите, едната от които е с български регистрационни номера, единият автомобил се обърнал по таван. В него са пътували мъж и жена на 41 и 39 години, и момче на 16 г. И тримата са прехвърлени за лечение в спешния център в града.
В другата кола са пътували четирима души, които са прегледани на място и поради незначителни наранявания са отказали медицинска помощ, съобщава БНТ.
Зареждане ...


12:53 / 29.06.2022
645







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.