Тежка катастрофа с автобус в Югоизточна Турция, съобщава "Дейли Сабах".
Загинали са 15 души, а 22-ма са ранени.
Инцидентът е станал на 20-я километър на турската магистрала Газиантеп-Низип. Губернаторът на Газиантеп Давут Гюл съобщи, че незабавно са изпратени екипи на Спешна помощ и на пожарната.
Гюл подчерта, че сред загиналите, пътували в автобуса са трима пожарникари, двама медици и двама журналисти.
Зареждане ...


13:51 / 20.08.2022
468







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.