Въоръжен нахлу в българския културен клуб в Охрид "Цар Борис III", открит преди броени дни.

Мъжът, който е македонски гражданин, е нанесъл щети по сградата - счупил табелата и витрините. Крещял "Българи фашисти", съобщи NOVA.

В момента на нападението в клуба били основателите му. На мястото бързо дошли полицаи и спрели нападателя. Не е ясно дали има задържани.