Здравословното състояние на кралицата на Великобритания Елизабет II предизвиква безпокойство сред лекарите. Това се казва в изявление, разпространено в четвъртък от Бъкингамския дворец.
"След допълнителния преглед тази сутрин лекарите на кралицата изразиха загриженост за здравето на Нейно Величество и я посъветваха да остане под медицинско наблюдение“, се казва в изявлението, цитирано от The Guardian.
На свой ред премиерът Лиз Тръс, на фона на съобщенията за влошено здравословно състояние на 96-годишния монарх, заяви, че "мислите на народа на Великобритания“ са с Елизабет II.
Зареждане ...


15:30 / 08.09.2022
619





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.