Зрелищен обир посред бял ден в Ню Йорк вдигна полицията на крак. Крадци успяха да откраднат скъпоценности за над 2 милиона долара и да избягат невредими.
Кражбата е заснета от охранителните камери на магазина.
Няколко души нахлуват в него, след като един от тях отключва вратата. Бандитите чупят витрините с бижутата и пълнят няколко торби, след което бягат, предава bTV.
Цялата акция продължава само 50 секунди, а точната сума, според собствениците на магазина, е 2 милиона и 150 хиляди долара. Полицията все още не е открила грабителите.
Зареждане ...


21:37 / 12.08.2022
725







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.