35-годишен мъж от село Опицвет е арестуван от полицията, след като е установено, че е шофирал след употреба на алкохол и наркотици. Товарен автомобил "Форд Транзит“ е спрян за проверка около 15 часа на 12 януари, на ул. "Тодор Каблешков“ от автопатрул на РУ-Сливница.
При тестването на водача е установено, че е употребил алкохол, наркотични и упойващи вещества.
Пробата на мъжа е отчела наличие на канабис и амфетамин. Задържан е за 24 часа, като срещу него е образувано бързо производство за извършено престъпление, съобщиха от ОД на МВР Софийска област.
Зареждане ...


14:29 / 13.01.2022
411





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.