Временно движението по пътя София – Ботевград в района на Витиня се осъществява двупосочно в една лента поради аварирал тежкотоварен автомобил. Това съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура“ (АПИ).
Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Трафикът се регулира от "Пътна полиция“.
Припомняме, че жълт код за интензивни валежи е обявен в няколко области днес. Настилките са мокри и се очаква по-засилен трафик, заради лошото време. Шофирайте внимателно.
Зареждане ...


10:31 / 10.01.2022
398







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.