Изписаха днес Сашко от болница "Пирогов" в София.
Първата му среща е била с екип на NOVA.
Момчето беше настанено в болница след деветдневно издирване и намирането му над Радомир от спасители в планината в събота, 19.11.2022 година.
Сашко е жив и здрав и вече си е вкъщи при своите близки.
Зареждане ...


19:05 / 28.11.2022
605







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.