Две кучета нахапаха 47-годишна жена в Перник. Песовете от породата "Кангал“ нападнали жената вчера сутринта на ул. "Кралевски път“ в квартал "Църква“, съобщиха от полицията.
Потърпевшата е получила наранявания на горен крайник и е загубила съзнание. След преглед в болница жената е освободена за домашно лечение, без фрактури и опасност за живота.
Кучетата са настанени в Общински приют за животни.
По случая е започнато е досъдебно производство и действията по разследването продължават под надзора на наблюдаващ прокурор.
Зареждане ...


15:19 / 01.04.2022
598





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.