Лятото е сезонът на отпуските. Всеки планира почивки и пътувания. Възможно ли е обаче да се пренесете в слънчева Италия без да напускате София? Да, възможно е! Паста, бира и много италианска реч има в дома на мама Карла и Фабиано, който се намира на ул. "Дякон Игнатий“.

"Мястото не е голямо, но е достатъчно просторно, че да не чуваш разговорите на останалите. Това, което впечатлява, е невероятното усещане, че сякаш наистина си в Италия, а не в центъра на София.

Усещането може би е в резултат на това, че от кухнята се чува италианска реч, сервитьорите размахват с ръце с типичната страст и ако дадеш дори и моментен сигнал, че си запознат с италианската култура и език, започнат да ти говорят на италиански", пише momichetata.com.