Народно читалище "Изгрев 1921" в село Волуяк отбеляза с богата програма своя 100-годишен юбилей. Сред гостите на събитието беше кметът на район "Връбница" - СО Младен Младенов. Той поздрави читалищните дейци със значимия юбилей и връчи плакет на председателя на читалището - Ваня Добренова.
По случай юбилея бяха получени поздравителни адреси, изпълнени с думи на признателност към читалищните дейци за техния принос към запазването на духовното наследство и традиции.
Зареждане ...


20:15 / 06.05.2022
668







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.