66-годишният Димитър, който на 30 декември преби до смърт 6-годишното си внуче в Монтана и нарани жестоко съпругата си с метална тръба по време на семеен скандал, е починал в "Пирогов". Това съобщи кмета на Община Монтана – Златко Живков.
Нападението беше извършено в апартамент в жилищния квартал "Младост“, където живеело възрастното семейството. 6-годишното дете било на гости на баба си и дядо си за празниците. След семеен скандал дядото започнал да бие съпругата си и детето.
След побоя 66-годишният мъж опитал да избяга с колата си и да се самозапали. Мъжът беше настанен в "Приогов" с 30% изгаряния, а автомобилът му е изгорял напълно.
Зареждане ...


13:59 / 07.01.2022
695





bigi
на 07.01.2022 г.
Чудесна новина! Такъв нечовек няма смисъл да живее, с нищо не допринася за еволюцията на човечеството.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.