Хванаха дрогиран шофьор с коктейл от наркотици в град Левски, съобщиха от полицията. Тази нощ на улица "Веслец", е спрян автомобил, с водач на 23 години.
От извършена проверка с "Дръг тест 5000“, е установено, че той шофира след употреба на метамфетамин, амфетамин и кокаин.
На шофьора е издаден талон за медицинско изследване. Той не е дал кръв за лабораторна обработка и е задържан за срок до 24 часа.
Зареждане ...


12:17 / 09.12.2021
416





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.