Жесток женски бой в Перник. Момиче нашамари, рита и скуба друго. Актът на насилие е заснето с мобилен телефон от момчета, които гледали с наслада боя и дори нахъсвали биячката да продължи.
От видео в социалните мрежи се чуват подтиците: "По- натам я откарай.Няма пускане. Ритни я, ритни я.Това ли беше!? Това ли беше, бе. Няма пускане“.
Сцените са заснети в квартал "Изток“, а причината отново е момче.
"Битото дете е моя племенничка! Не искам и няма да допусна да виждам такава агресия и злоба в днешно време, която би могла да е върху нашите деца. Призовавам всяка една институция да вземе мерки и намеса относно случилите се събития“, коментира Веселин Стоянов, цитиран от "Струма“.
Под публикацията възмутени граждани осъждат насилието и настояват за наказание на побойничката. Има и коментари, които обобщават и осъждат разпуснатост и арогантност на младежите и девойките.
Зареждане ...


10:35 / 20.07.2022
888





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.