16-годишно момче е било намушкано с нож в центъра на София. Това се е случило вчера следобяд на ул. "Пиротска", обясниха за "Нова телевизия" от МВР. Момчето е настанено в болница.
Задържани са двама души. Изясняват се обстоятелствата и причините довели до инцидента. По случая има образувано досъдебно производство.
Зареждане ...


20:33 / 24.09.2022
463







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.