Около 20-годишен шофьор дрифтира в центъра на София снощи, съобщи старши инспектор Любомир Апостолов.
Той беше видян от служителите на Пътна полиция и спрян веднага на момента.
Пробата му за употреба на наркотични вещества е била положителна за канабис.
“Съответни бяха изготвени необходимите документи – акт за установяване на административното нарушение на водач и дерегистрация на автомобила, тъй като той беше собственик", уточни Апостолов, предаде бТВ.
Зареждане ...


11:43 / 20.08.2022
647







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.