Вчера бе подаден сигнал за бомба в COVID лабораторията в болницата във Враца. Сигналът бе получен на служебен телефон под формата на SMS. Достъпът до лабораторията бе временно отцепен, а униформените проверяваха за съмнителен багаж.
Оказа се, че сигналът за взривното вещество на територията на МБАЛ “Хр.Ботев" е подаден от 20-годишен жител на София, който е задържан в РУ-Враца.
Припомняме, че бомба в сградата не бе открита.
Зареждане ...


10:54 / 03.02.2022
825






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.