Тежка катастрофа е станала в центъра на столицата снощи. Това научи Sofia24.bg от снимки, публикувани в социалната мрежа Фейсбук. Случката се е развила на кръстовището на булевард "Васил Левски" и улица "Ген. Гурко".
По информация под публикацията има пострадали, но не и ранени.
В мрежата е публикуван и клип от видеорегистър, на който се вижда, че лек автомобил е преминал на червено и е ударил Спарк.
Зареждане ...


09:03 / 13.02.2022
1082






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.