Осем излезли от употреба моторно-превозни средства бяха вдигнати за два дни от общински терени в кварталите "Иван Вазов“, "Стрелбище“ и жк. “Гоце Делчев“, съобщиха от район "Триадица".
Районната администрация работи съвместно с представителите на Районен инспекторат "Триадица“ и 04 РУ на СДВР. Работата по разчистването на терените от изоставени коли продължава и през следващите дни.
Зареждане ...


13:57 / 16.03.2022
772




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.