Екип от граждани, живеещи в блокове на ж.к "Яворов", доброволци и служители на Столичен инспекторат заличиха над 50 броя свастики и обидни надписи по фасадите на жилищните сгради. Поредната инициатива по отстраняване на подобни непристойни символи на омраза е по повод откриване на учебна година на 15 септември.
Заличаването е извършено чрез подбрани по цвят бои и специализирана техника за отстраняване на графити Ghibli Skid Silent. Почистените места са в непосредствена близост до 12 СУ " Иван Асен II“ и 18 ОДЗ " Детски свят“.
Зареждане ...


10:37 / 15.09.2022
513





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.