В квартал "Света Троица" в София се проведе акция срещу разпространението на наркотици. Операцията започна малко след 20:00 часа. Има данни за извършени арести.
Четири полицейски коли са препречили пътя на такси. Двама от пътниците са изведени от колата, а на единият са поставени белезници, съобщава БНТ.
Шофьорът на таксито е проявил агресия към екипа на телевизията.
Зареждане ...


23:21 / 11.02.2022
1331






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.