Заради авария няма парно и топлата вода в някои от южните столични квартали, захранвани от ТЕЦ "Земляне". Това са "Бели брези", "Стрелбище", "Гоце Делчев", както и в части от "Хиподрума", "Красно село" и "Мотописта".
От "Топлофикация - София" заявиха, че причина за аварията е пробив на главно стебло. Топлоподаването ще бъде възстановено до 04:00 часа на 21 април, съобщават още от дружеството.
Парно и топла вода няма и в части на "Младост 4".
Зареждане ...


16:04 / 20.04.2022
1754





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.