Повече от 30 минути пътниците на метростанция "Жулио Кюри" останаха без метро. От "Метрополитен" съобщиха за Sofia24.bg, че е възникнал проблем с един от влаковете на метростанция "Стадион "Васил Левски".
Проблемът е намерил своето решение, след като са били прикачени два влака към закъсалата мотриса, и така тя е била изтеглена. Вече е започнало възстановяването на движението. До час графикът ще бъде нормализиран.
Зареждане ...


15:39 / 23.05.2022
705






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.