Отнето предимство изпрати лек автомобил "Ауди" във витрината на магазин в центъра на София.
Катастрофиралата кола е с полска регистрация.
Зрелищният инцидент е станал на улица "Шишман" в сърцето на столицата. За да избегне удар, шофьорът на автомобила е завъртял рязко волана и се е озовал на тротоара, след което се е блъснал във витрината на магазина.
За щастие при инцидента няма пострадали, тъй като по това време на катастрофата на тротоара не е имало пешеходци, предава Darik News.
На място екип на полицията е описала щетите и е направила разследване на инцидента.
Зареждане ...


19:46 / 30.09.2022
574







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.