Паркиран автомобил с пловдивска регистрация подлуди столичани в кв. "Гео Милев", научи Sofia24.bg. От снимката се вижда, че шофьорът не е паркирал на обособено паркомясто. Припомняме, че към момента в квартал "Гео Милев" няма наложена зелена зона, т.е. шофьорът не трябва да заплаща за престоя на автомобила си.

Ето и коментарите на столичани: 

- "Е, така е като няма зона";

- "Видя ли РВ кола на пътя, хващам волана с двете ръце и пълна концентрация";

-"Този е вносен".