Автомобил се вряза в камион в центъра на София, научи Sofia24.bg. Леката кола е с регистрация от Русе. Видеото е разпространено в социалната мрежа Фейсбук.

Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа. Публикуваме ги без редакторска намеса:

- "Може би снимат филм?"  

- "Истински гений"

- "Като фолиото на кофичка от кисело мляко е станал предният капак" 

- "Tова му е целта. Не се ли сгъне така колата, не тя ще поеме енергията, а човекът"

- "При такава скорост няма опасност за човека и без да се сгъва така"

- "КогИ не знаеш значението на думата дистанция стават такива работи... Защо трябва да тоталнеш една кола, за да се научиш да пазиш дистанция.. за един приятел питам"  

- "Когато видиш, че на камиона му е спукана задната гума....."

- "Някой си е гледал телефона, а не пътя"  

- "Със стария шайбов телефон, това нямаше да се случи"

- "Ако си беше стоял У Русе, това можеше и да не се случи"

- "Така ще бъде, докато не се научат да не си играят с телефоните…"

- "Талант"

 - "Другият път няма да си гледа телефона със сигурност"

- "Може да не го е видял..."

- "Е, това е, идваш от Русе с колата и се връщаш с влака"