Автомобил се вряза в ограда на къща в столицата. Инцидентът, при който за щастие има само материални щети, е станал в сряда, съобщи Нова. Случката е от столичния квартал "Васил Левски", а хората, които живеят там разказват, че е въпрос на време да се стигне до по-тежък инцидент.
Причината според тях е това, че движението по улицата е много натоварено заради затварянето на бул. "Владимир Вазов" за строежа на метрото. Живеещите в квартала разказват още, че ограниченията на скоростта там не се спазват. Сигнали към Столичната община вече са подавани, но резултат към момента няма.
Зареждане ...


08:44 / 19.05.2022
691





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.