Автомобил се вряза в магазин в София. Това стана ясно от кадри, разпространени в социалните мрежи. От МВР заявиха, че по първоначална информация на шофьора му е прилошало и е загубил контрол над автомобила, съобщи Нова телевизия. Инцидентът е станал около 12.00 ч. в района на ул. "Бистришко шосе“ на Околовръстното шосе.
Нанесени са материални щети.
Снимки можете да видите в галерията ни.
Зареждане ...


15:03 / 30.07.2022
1061





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.