Автомобил се запали в тунела към столичния квартал "Люлин" от центъра към комплекса, научи Sofia24.bg. Леката кола е изгасена бързо, но задръстването вече е факт. Няма пострадали хора.

Във Фейсбук вече се появиха снимки от мястото на инцидента. И типичните за социалните мрежи коментари под тях:

"Слагайте каските, хващайте украинските знамена и се бийте за Люлин“"

"Изобщо не е смешно!!!"

"Почнахме ли ги руснаците? Да идвам ли?"