Белгийският художник Хейс Ванхее започна рисуването на стенопис в центъра на София.
Рисунката ще бъде върху стена на ул. "Хан Аспарух" 23, близо до пешеходната част на бул. "Витоша".
Белгийският художник е в България за проекта, който започва на 18 юли, пише "Дарик нюз".
Откриването на завършеното произведение ще бъде на 22 юли (петък) от 18.00 часа.
Зареждане ...


17:15 / 18.07.2022
487







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.