Белгийският художник Хейс Ванхее започна рисуването на стенопис в центъра на София.

Рисунката ще бъде върху стена на ул. "Хан Аспарух" 23, близо до пешеходната част на бул. "Витоша".

Белгийският художник е в България за проекта, който започва на 18 юли, пише "Дарик нюз".

Откриването на завършеното произведение ще бъде на 22 юли (петък) от 18.00 часа.