Този уикенд центърът на София е домакин на нов безкешов фест. Той се провежда около Националния дворец на култура.
В центъра на града на 10 и 11 септември на едно място ще се съберат авторски коктейли, винени барове, български крафт бири, рop-up ресторанти с ястия, майсторски приготвени на момента, както и десерти и джелато.
Ще има и много музика на живо, кратки образователни лекции и закриваща дискусия, посветена на столицата ни.
Това е изцяло безкешово събитие, платете по-бързо и чисто с дебитна/кредитна карта или дигитален портфейл.
Зареждане ...


11:57 / 10.09.2022
629




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.