Безплатни профилактични прегледи по вътрешни болести организира общинската IV МБАЛ, съобщиха от Столична община. Кампанията под надслов "Профилактиката е дългосрочното спасение от социално-значимите болести" ще се проведе от 29 септември - Световен ден на сърцето до 14 ноември - Световен ден за борба с диабета.
Специалистите от екипа на Вътрешно отделение и Медицински център "Св. Стефан" към IV МБАЛ ще правят прегледи за социално значими заболявания като:
- артериална хипертония,
- исхемична болест на сърцето,
- захарен диабет,
- обменни ендокринопатии
- пост Ковидни усложнения
Прегледите ще се извършват всеки вторник, сряда и четвъртък от 11,30 ч до 13,00 часа, след записване на регистратурата на болницата на тел. 02 /3953 24 85.
Адресът на болницата е бул. "Македония" № 38.
Зареждане ...


14:51 / 20.09.2022
478





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.