Зоните за платено паркиране в столицата няма да работят по време на празничните дни, съобщиха от Центъра за градска мобилност.

Столичани ще могат да паркират безплатно съответно на 6, 7 и 8 май - петък, събота и неделя. Припомняме, че се въвежда и организация на движението в София по повод тържественото честване на 6-ти май - Ден на храбростта и празник на българската армия.