Поредна катастрофа на централен булевард в София.
И за пореден път, автомобилите не са със софийска регистрация - става въпрос за шофьори от Благоевград и Стара Загора. Стоят и се чудят - кой чие предимство е отнел. Кръстовището е опасно и въпреки по-малко натовареният трафик през уикенда е нужно внимание.
Свидетел на пътното произшествие на бул. "Тодор Александров" е репортер на Sofia24.bg.
Зареждане ...


16:01 / 19.06.2022
1137





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.