Поредна катастрофа на централен булевард в София.

И за пореден път, автомобилите не са със софийска регистрация - става въпрос за шофьори от Благоевград и Стара Загора. Стоят и се чудят - кой чие предимство е отнел. Кръстовището е опасно и въпреки по-малко натовареният трафик през уикенда е нужно внимание.

Свидетел на пътното произшествие на бул. "Тодор Александров" е репортер на  Sofia24.bg.