За поредна година кметът на район "Нови Искър" - СО Даниела Райчева организира Великденска кампания. ⁣100 социално слаби семейства от района получиха кашони с хранителни продукти. ⁣

Даниела Райчева благодари на дарителите на продуктите за кампанията, които се включиха в благотворителната инициатива. "Този Великден към кашоните имаше и торбичка с пресен спанак, дарен от местна ферма - благодаря и на тях от сърце", написа районният кмет във Фейсбук.

В район "Нови Искър" има и изложба на великденски яйца, които са украсени от децата от детските градини, намиращи се на територията на района.